Edwards Signaling 270LEDSA240AB 200 Class Stacklight, 70mm
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
07
quantity
Product details
Category
  • Integrated LED Steady-on
  • Interlocking system for quick assembly
  • NEMA Type 4X rated
  • Operating Voltage 240V AC Current 0.035 A